HP Spectre x360 13: Rekordman medzi konvertibilnými notebookmi

SoundLink

HP Spectre x360 13 je nová generácia osobných počítačov od amerického výrobcu. Perfektné spracovanie, špičkový výkon, mobilita a posilnené bezpečnostné funkcie opäť posúvajú hranice toho, čo dnešný a náročný používateľ očakáva.

Prichádza HP Elite Dragonfly – vážka medzi notebookmi

Spotrebitelia chcú stále viac jedno zariadenie pre svoje pracovné úlohy i osobný život. Prémioví zákazníci trávia takmer polovicu svojho času na počítači mimo domova. Šesť z desiatich používateľov sa navyše obáva, že notebook nedostatočne ochráni ich súkromie5. Práve preto Spectre x360 13 ponúka používateľom špičkový sofistikovaný dizajn, mobilitu a bezpečnosť – aby používateľ mohol byť vždy a všade pokojný a mal k dispozícii výkon potrebný pre svoju prácu i zábavu.

HP Spectre: Krásny aj ergonomický

 • O 13 % menší oproti minuloročnému modelu, s pomerom obrazovky k telu 90 % v každom uhle a hmotnosťou 1,27 kg – a to všetko s omnoho vyšším výkonom.
 • Voliteľne obrazovka so svietivosťou 400 nit, prvý trinásťpalcový 4K OLED displej s technológiou True Black HDR a kontrastným pomerom 100 000:1 od HP, ktorý ponúka dokonale sýtu čiernu farbu, je vybavený antireflexnou povrchovou úpravou pre dobrú čitateľnosť na slnku a je už vo výrobe farebne kalibrovaný s Delta E <2 pre o 30 % širšie farebné spektrum.
 • Nádherne rezaný dvakrát skosený “ostrý” dizajn vďaka vysoko precíznemu CNC frézovaniu hliníkového tela.
 • Integrované funkcie s umiestnením portu USB-C™ v pravom rohu pre lepší manažment káblov a tlačidlo napájania v ľavom rohu zariadenia, aby nedošlo k náhodnému vypnutiu napájania.
 • Najnovší farebný variant okrem Nightfall Black s úpravou Copper Luxe a Poseidon Blue s úpravou Pale Brass je Natural Silver.

HP Spectre: Výkonný a prepojený

 • Certifikovaný pre program Project Athena spoločnosti Intel.
 • Dvakrát vyšší výkon oproti predchádzajúcej generácii2, prvý konvertibilný počítač od HP s štvorjadrovým procesorom Intel® Core™ 10. generácie s grafikou Iris® Plus.
 • Výdrž batérie až 22 hodín je dostatočná pre celý deň práce.
 • Štandardne dodávaný s Intel® Wi-Fi 6 (802.11ax) a voliteľne s 4×4 Gigabit LTE pre o 122 % rýchlejšie pripojenie oproti konfigurácii Cat9 2×2, s až dvakrát vyššou priepustnosťou oproti predchádzajúcej generácii a až trikrát rýchlejším prenosom súborov v porovnaní s Wi- Fi 5.
 • Optimalizovaný systémový výkon vďaka HP Command Center; prioritizácia úloh a aplikácií pre optimálne spracovanie paketov a lepšiu priepustnosť a latenciu s novou funkciou HP Network Booster; a výber z rôznych prednastavených farebných profilov, presné zobrazenie farieb pri nakupovaní, úpravách fotografií alebo sledovaní filmov vďaka novej technológii HP Display Control.

HP Spectre: Bezpečný a inteligentný

 • Šesť z 10 používateľov si v záujme bezpečnosti a z obáv proti zneužitiu fyzicky zakrýva webkameru na svojom notebooku. Vypínač webkamery v podobe samostatného tlačidla HP Webcam Kill Switch obmedzuje riziká hacknutia cez webkameru tým, že ju v čase, keď nie je používaná, odreže od napájania.
 • Nové samostatné tlačidlo s LED indikátorom pre zapínanie a vypínanie mikrofónu.
 • Na začiatku budúceho roka aj možnosť voľby variantu so zabudovaným privátnym filtrom obrazovky s ocenenou technológiou HP Sure View Gen3 so svietivosťou až 1000 nit.
 • Jednoduché prihlásenie pomocou systému Windows Hello so štandardnými funkciami, ako je najmenšia IR kamera HP s rozmerom 2,2 mm a čítačka odtlačkov prstov, pre pohodlie používateľa umiestnená priamo na klávesnici.
 • Ochrana pri online aktivitách pri pripojení k nezabezpečeným alebo nedôveryhodným sieťam Wi-Fi pomocou ExpressVPN a správa hesiel “pod jednou strechou” vďaka funkcii LastPass.

Najlepšie produkty si zaslúžia najlepšiu starostlivosť

Prémiový laptop HP Spectre x360 13 je jedným z vybraných produktov, u ktorých spoločnosť HP ponúka svoju novú službu prémiového servisu. S týmto vyšším stupňom podpory už nemusí zákazník svoj notebook nikam nosiť ani posielať. Naopak servis príde za ním. To všetko bez stresu zo zbytočnej administratívy a poplatkov. Prémiová podpora pre notebooky radu HP Spectre, HP ENVY a OMEN navyše k štandardnému servisu ponúka:

 • Prednostné vybavenie servisného zásahu
 • Opravu notebooku doma alebo v práci
 • Servisné hodiny od pondelka do piatku od 8 do 18 hodín
 • Možnosť zapožičania náhradného notebooku počas doby opravy

“HP si uvedomuje, že pre profesionálov je v prípade akéhokoľvek problému so zariadením kľúčový rýchly prístup k technickej podpore. Preto ponúkame prémiovú podporu, ktorá poskytuje nielen rýchlu reakciu autorizovaného servisu, ale predovšetkým aj individuálny prístup ku každému zákazníkovi, ” hovorí o službe Erika Lindauerová, generálna riaditeľka HP Inc. pre Českú republiku a Slovensko.

Viac o službe záujemci nájdu na webových stránkach: https://hp.com/sk/premium-servis

Ceny a dostupnosť na Slovensku:

 • HP Spectre x360 13 bude v predaji od októbra za cenu od 1 279 eur.
 • HP Spectre x360 13 vo farebnom prevedení Poseidon Blue s 16 GB RAM, 4 K OLED displejom a 1 TB SSD a 32 GB Optane bude v predaji od novembra za cenu 1 819 eur.
 • HP Spectre x360 13 vo farebnom prevedení Natural Silver s 8 GB RAM, displejom FHD a 512 GB SSD a 32 GB Optane bude v predaji od októbra za cenu od 1 359 eur.

O spoločnosti HP

Spoločnosť HP Inc. vytvára technológie, ktoré uľahčujú život ľuďom po celom svete. Prostredníctvom nášho portfólia počítačov, tlačiarní, riešení pre 3D tlač a služieb prinášame zážitky, ktoré ohromia. Viac informácií o HP Inc. nájdete na http://www.hp.com.

Tags from the story
, ,
Written By
More from redakcia

Nová americká chladnička LG dokáže udržať čerstvosť potravín dlhšie

Spoločnosť LG Electronics (LG) predstavila novú štvordverovú slim chladničku s InstaView Door-in-Door,...
Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *