Spoločnosť Huawei včera predstavila nové fitness hodinky Huawei Watch Fit so zaobleným obdĺžnikovým tvarom. Huawei Watch Fit motivujú k novým formám cvičenia prostredníctvom rôznych animovaných fitness kurzov, režimov cvičenia a vedeckých funkcií sledovania zdravia. To všetko v minimalistickom a štýlovom prevedení.

Watch Fit: Všetko pre kondíciu

Huawei Watch Fit sú prvé inteligentné hodinky spoločnosti Huawei, ktoré podporujú animovaného osobného trénera. Ide o 12 animovaných tréningových kurzov a 44 ukážok držania tela, a to bez potreby prepojenia so smartfónom či iným zariadením. Silový tréning, brušné tréningy a ďalšie cviky pomôžu používateľom cvičiť doma, aj keď nemajú na takéto aktivity dostatok času. Pravidelné upozornenia navyše pripomínajú aktivitu a vyzývajú k pohybu.

Huawei Watch Fit podporujú sledovanie výkonu v 96 tréningových režimoch. Z toho jedenásť tréningových režimov vrátane behu, chôdze, bicyklovania, plávania obsahuje profesionálne sledovanie údajov. Ďalších 85 tréningových režimov, vrátane fitnes tréningu, tanca, loptových hier, vodných športov, zimných športov a extrémnych športov zaručuje, že majitelia hodiniek si prídu na svoje. Inteligentné snímače snímajú srdcový rytmus, interval srdcového rytmu, kalórie, čas cvičenia a ďalšie údaje.

Watch Fit: Zlepšenie zdravia

Spotrebitelia venujú čoraz viac pozornosti svojim osobným údajom o zdraví. Mnoho z nich vyžaduje komplexné funkcie sledovania zdravia – prostredníctvom monitorovania srdcovej frekvencie, spánku a saturácie krvi kyslíkom (SpO2) .

Vlastná technológia Huawei TruSeen ™ 4.0 umožňuje inteligentné sledovanie srdcového rytmu na pozadí, pričom okrem 24-hodinovej infografiky ukazuje aj aktuálny pokojový srdcový rytmus. Funkcia abnormálny srdcový rytmus vás upozorní, keď je váš nepretržitý pokojový srdcový rytmus príliš vysoký alebo príliš nízky.

Technológia HUAWEI TruSleep ™ 2.0 sa stará o monitorovanie fáz spánku , monitorovanie srdcovej frekvencie v reálnom čase, kvality dýchania v spánku a komplexnú analýzu dát. Huawei dokáže presne identifikovať šesť typických problémov so spánkom vrátane ťažkostí so zaspávaním, ľahkého spánku, nepokoja, skorého prebudenia, príliš veľa snov a nepravidelného harmonogramu práce a odpočinku. Pomocou týchto údajov a analýz Huawei Watch Fit poskytujú návrhy na zlepšenie spánku. V kombinácii s dlhou výdržou batérie môžete svoj spánok sledovať každú noc bez obmedzení.

Komplexné funkcie sledovania zdravia, monitorovanie SpO2 a úrovne stresu s relaxačnými dychovými cvičeniami zabezpečujú bázu na to, aby boli majitelia Huawei Watch Fit v pohode aj psychicky.

Watch Fit: Široké možnosti prispôsobenia

Huawei Watch Fit sú vôbec prvé inteligentné športové hodinky spoločnosti Huawei so zaobleným obdĺžnikovým telom. Veľký, ale dokonale proporcionálny displej AMOLED HD s rozmermi 1,64 palca umožňuje zákazníkom zapojiť sa do animovaných fitness kurzov a ďalších inovatívnych funkcií. Ultratenký rám umožňuje vychutnať si farebný displej bez rušivých prvkov.

Hodinky vážia iba 34 gramov a majú univerzálny dizajn, ktorý sa hodí ku každému štýlu. Trendy farebné prevedenie náramkov vrátane mätovo zelenej, sakura ružovej, oranžovej melónovej a grafitovej čiernej dávajú zákazníkom možnosť vyjadriť sa. Dizajn priedušného remienka sa dopĺňa s dlhou výdržou batérie. Používatelia môžu pohodlne nosiť hodinky celé dni alebo dokonca týždne.
Možnosti prispôsobenia týmto nekončia – Huawei Watch Fit ponúkajú viac ako 130 rôznych dizajnov ciferníka. Nechýba možnosť umiestniť na pozadie niečo z svojich vlastných fotoalbumov zo smartfónu. Always-on displej ponúka šesť pohotovostných ciferníkov.ň

Cena a dostupnosť

Huawei Watch Fit budú na slovenskom trhu v predaji od polovice septembra u maloobchodných predajcov za cenu 119 eur.

Informácie zo sveta Huawei Consumer BG nájdete denne aktualizované na:

URL: https://consumer.huawei.com/sk/
Facebook: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

O Huawei Consumer Business Group

Spoločnosť Huawei poskytuje produkty a služby vo viac ako 170 krajinách, pričom ich využíva viac než tretina svetovej populácie. Pätnásť R&D (výskumných a vývojových) centier v Nemecku, Švédsku, Rusku, Indii, Číne a USA sa stará o inovatívne líderstvo spoločnosti. Huawei Consumer BG je jednou z troch business divízií Huawei a sústreďuje sa na smartfóny, PC a tablety, nositeľné zariadenia a cloudové služby. V roku 2019 sa spoločnosť umiestnila na 2. mieste v dodávkach smartfónov. Pilierom globálnej siete Huawei sú viac než 20-ročné skúsenosti v telekomunikačnom priemysle. Jej cieľom je prinášať najnovšie technológie spotrebiteľom na celom svete.

Žiadny ďalší článok