Jar s novou hernou výbavou – nové gamingové myši Trust

Morfix

Prvé mesiace v roku znamenajú pre hráčov uhorkovú sezónu. Najväčšie herné novinky boli predstavené pred Vianocami, online turnaje vyvrcholili v decembri a od uvedenia ďalších významných hier nás ešte pár týždňov delí. Je tak ideálny čas pripraviť sa na novú hernú sezónu a Trust na toto obdobie pripravil hneď štvoricu nových myší z herného radu GXT.

Nech vás sprevádza sila – nové powerbanky Trust Primo a Hyke

Prvou novinkou je GXT 900 Qudos RGB. „Deväťstovka“ ponúka široké možnosti prispôsobenia sa vkusu a štýlu každého hráča. Pre dobrý výkon je rozhodujúci čas odozvy pod 1 ms a možnosť nastaviť citlivosť myši od 100 do 15 000 DPI. Teflónové plochy zaručujú hladký pohyb po povrchu stola aj bez podložky a optický senzor PMW3360 precízne sleduje pohyb myši pri zrýchlení 150 ips / 50 G. Hernému výkonu pomáha 7 mechanických tlačidiel s možnosťou individuálneho naprogramovania a možnosťou uložiť do pamäti priamo v myši až 12 herných profilov. Vzhľad myši možno modifikovať nastavením RGB podsvietenia v plnom RGB rozsahu vrátane efektu rotovaniea farieb. Myš vážiaca 105 g sa k počítaču pripája USB 2.0 káblom s dĺžkou 180 cm.

Maloobchodná cena Trust GXT 900 je 51,90 eur.

Pokiaľ hľadáte cenovo dostupnejšie vybavenie, alternatívou je myš Trust GXT 950 Idon Illuminated. Tá ponúkne o niečo nižšie rozlíšenie v podobe optického senzora ATG-4090 s rozsahom 200 – 6 000 DPI, 150 ips/30 G Hz a frekvenciou 1 000 Hz. Aj tento model disponuje siedmimi programovateľnými mechanickými tlačidlami a možnosťou upraviť RGB podsvietenie. Myš GXT 950 je vhodná pre ľavákov i pravákov.

Odporúčaná cena Trust GXT 950 je 39,90 eur.


Tretím variantom výberu je myš Trust GXT 940 Xidon RGB s optickým senzorom PMW3325, ktorá disponuje rozlíšením 10 000 DPI a je pripravená na akceleráciu 100 ips / 20 G. Od predchádzajúcich modelov sa líši dvojicou tlačidiel v pozícii pri palci. Celkovo tak má 8 mechanických programovateľných tlačidiel a 16,8 milióna farebných odtieňov.

Odporúčaná cena Trust GXT 940 Xidon RGB je 39,90 eur.


Benjamína v ponuke predstavuje myš Trust GXT 930 Jacx RGB. Ide o základný herný model pre začínajúcich hráčov s rozlíšením 200 – 6 400 dpi a 60 ips, so 6 programovateľnými tlačidlami, z ktorých sú dve umiestnené pri palci. Samozrejmosťou je aj tu zmena LED farieb v plnom RGB rozsahu.

Odporúčaná cena Trust GXT 930 Jacx RGB je 23,90 eur.


O značke Trust

Trust je značka zameraná na výrobu praktických digitálnych doplnkov ku stolným počítačom, notebooky, tablety a smartphony. V rámci širokého portfólia sú produkty vyvíjané s dôrazom na jednoduchosť použitia, praktický dizajn a ideálny pomer priaznivej ceny a výkonu.

Tags from the story
, ,
Written By
More from redakcia

Devialet Phantom Elevate: maximálny výkon bezdrôtového zvuku

Francúzsky výrobca zobral svoj pôvodný reproduktor Phantom a vylepšil jeho zosilňovaciu časť....
Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *