Kingston uvádza novú generáciu SSD diskov NVMe PCIe KC2500

PCIe

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, predstavuje KC2500, svoju novú generáciu SSD diskov M.2 NVMe PCIe pre stolové počítače, pracovné stanice a systémy pre výpočtovo náročné aplikácie (HPC).

Kingston Technology stojí na čele dodávateľov DRAM modulov

SSD disk NVMe PCIe KC2500 má vysoký výkon vďaka použitiu najmodernejšieho radiče pre PCIe 3.0 ×4 a 96-vrstvej flash pamäte 3D TLC NAND. Ponúka mimoriadnu výdrž a rýchlosti čítania/zápisu až 3 500/2 900 MB/s na uľahčenie a urýchlenie práce profesionálnych používateľov.

Dostupné s kapacitou až 2 TB v kompaktnom formáte

KC2500 môže mať kapacitu až 2 TB v kompaktnom formáte M.2 2280, ktorý šetrí miesto pre ďalšie komponenty a umožňuje využívať vysoké rýchlosti rozhrania PCIe. SSD disk s interným šifrovaním (SED) podporuje kompletnú sadu zabezpečovacích funkcií na ochranu dát pomocou AES-XTS 256-bitového hardvérového šifrovania. Umožňuje použitie bezpečnostných riešení na báze TCG Opal 2.0 od nezávislých dodávateľov softvéru, ako sú Symantec, McAfee, WinMagic a ďalšie. KC2500 má tiež integrovanú podporu pre Microsoft eDrive, špecifikáciu bezpečného úložiska pre použitie s BitLocker.

Pre vysokovýkonné klientské PC s PCIe zbernicou

„KC2500 nastavuje novú latku využitia vysoko výkonných klientskych PC, ktoré umožňujú tým, čo požadujú rýchlosť a spoľahlivosť, zvládať intenzívne pracovné zaťaženie na stolových počítačoch, pracovných staniciach a v náročných výpočtových aplikáciách,“ povedal Tony Hollingsbee, obchodný riaditeľ pre SSD Kingston v regióne EMEA . „Kompaktný formát M.2 a široká škála možností zabezpečenia a šifrovania dávajú väčšiu flexibilitu organizáciám, ktoré chcú aktualizovať svoje existujúce systémy, alebo pokročilým používateľom, ktorí chcú vylepšiť svoj počítač tým najlepším, čo môže kategórie NVMe PCIe SSD diskov ponúknuť.“


KC2500 je momentálne k dispozícii v kapacitách 256 GB, 500 GB a 1 TB, no čoskoro bude dodávaný aj s kapacitou 2 TB. Tieto disky majú obmedzenú päťročnú záruku a bezplatnú technickú podporou. Viac informácií nájdete na kingston.com.

Informácie o spoločnosti Kingston môžete nájsť na adresách:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory
Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope
Twitter: https://twitter.com/KingstonTech
Instagram: https://www.instagram.com/kingstontechnology
LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston      

O spoločnosti Kingston Digital Europe Co LLP.

Kingston Digital Europe Co LLP je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, najväčšieho svetového nezávislého výrobcu pamäťových produktov. Kingston vyvíja, vyrába a dodáva pamäťové produkty pre stolové počítače, notebooky, servery alebo tlačiarne a tiež flash pamäte pre počítače, digitálne kamery/fotoaparáty alebo mobilné zariadenia. V rámci svojej globálnej siete dcérskych spoločností a pobočiek má Kingston výrobné zariadenia v Kalifornii, na Taiwane a v Číne a obchodné zastúpenia v Spojených štátoch, Kanade, v Európe, Rusku, Turecku, na Ukrajine, v Austrálii, Indii, na Taiwane, v Číne a Latinskej Amerike. Pre získanie ďalších informácií volajte +44 (0) 1932 738888 alebo navštívte www.kingston.com.

Tags from the story
, , , ,
Written By
More from redakcia

Lenovo Legion Y520 –  Dokonalý herný notebook strednej triedy?

Lenovo predstavilo svoju hernú líniu notebookov iba nedávno. Stalo sa tak začiatkom...
Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *