Najmenšia a finančne najdostupnejšia veľkoformátová tlačiareň

epson

Spoločnosť Epson dnes predstavila svoju finančne najdostupnejšiu a najmenšiu prenosnú veľkoformátovú tlačiareň, ktorá patrí do portfólia profesionálnych tlačiarní série T. Nová 24palcová tlačiareň SureColor T2100 bola navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky profesionálov, medzi ktorých patria napríklad architekti, projektanti, učitelia či dizajnéri. Vďaka svojej pevnej a ľahkej konštrukcii je ideálna na prácu z domu, pre malé štúdia, učebne alebo vzdialené pracoviská, napríklad staveniská.


Tato bezdrôtová tlačiareň môže byť umiestnená na stole alebo na vlastnom podstavci. Jej chytrý a skladný dizajn šetrí miesto a umožňuje tak bezproblémové premiestnenie tlačiarne, keď ju práve nepoužívate. Nová 24palcová tlačiareň dokáže pokryť potreby pre tlač širokého spektra profesionálnych dokumentov, vrátane plagátov, prezentácií, výkresov v súbore CAD, architektonických návrhov či stavebných nákresov. Pigmentové atramenty UltraChrome XD2 od Epsonu zaisťujú trvanlivú tlač v archívnej kvalite so žiarivými farbami a ostrými líniami na takmer akomkoľvek druhu papiera, či už pre vnútorné, alebo vonkajšie použitie.

Unikátna funkcia automatického prepínania umožňuje tlačiarni prepínať medzi veľkoformátovou rolkou papiera a archy A4/A3 bez toho, aby sa užívateľ musel dotknúť tlačiarne. To je ideálne pre malé spoločnosti, ktoré očakávajú, že budú tlačiareň používať na viacero rôznych účelov. Tlačiareň pritom zaberie iba obmedzený priestor.

Slávek Gross, Commercial & Industrial Printing Manager v spoločnosti Epson Europe SK & CZ, uviedol: „Model SureColor T2100 je ideálny pre profesionálov, podnikateľov a startupy, ktorí chcú vytvárať presné výtlačky so žiarivými farbami bezdrôtovo z PC, tabletov a smartfónov. Vďaka svojej prenosnosti je ideálny pre malé predajne, vzdelávacie inštitúcie, projektantov, dizajnérov či architektov. Pokiaľ hľadáte spoľahlivú a hospodárnu tlačiareň, ktorá sa ľahko používa, tak už nemusíte hľadať.“

Nová tlačiareň využíva technológiu tlačových hláv PrecisionCore MicroTFP od Epsonu a technológiu Nozzle Verification Technology, ktorá automaticky zisťuje a upravuje stav trysky. Model prináša vysokú rýchlosť tlače, vďaka ktorej dokáže vytlačiť formát A1 za 43 sekúnd. Vytvára presné výtlačky s precíznymi detailmi a vyniká spoľahlivosťou na úrovni komerčných strojov. Tlačiareň je vybavená integrovanou bezdrôtovou konektivitou a konektivitou Wi-Fi Direct. Architekti a dizajnéri môžu bez problémov tlačiť z tabletov a smartfónov alebo použiť nový 4,3palcový farebný dotykový displej s jednoduchým a intuitívnym ovládaním i navigačným menu.

Model SureColor T2100 bude v predaji u miestnych predajcov od mája 2020.

O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je globálnym technologickým lídrom, ktorý prepája ľudí, veci a informácie pomocou overených, efektívnych, kompaktných a precíznych technológií. Spoločnosť sa sústreďuje na to, aby prinášala inovácie a prekonala očakávania zákazníkov v oblasti atramentovej tlače, vizuálnej komunikácie, prenosnej elektroniky a robotiky. Epson je tiež hrdý na to, že pomáha spoluvytvárať udržateľnú spoločnosť, rovnako tak aj na svoju dlhodobú snahu o naplnenie Cieľov udržateľného rozvoja OSN.

Globálna korporácia Epson Group vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku dosahuje ročné predaje v hodnote presahujúcej 1 miliardu JPY.  global.epson.com

Environmentálna vízia 2050  –  eco.epson.com

Tags from the story
, ,
Written By
More from redakcia

Halogénové žiarovky si na Slovensku od 1. septembra 2018 viac nekúpite!

Dátum 1. september 2018 bude predstavovať dôležitý míľnik pre domácnosti na Slovensku....
Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *