Spoločnosť Logitech predstavila nové bezdrôtové kompaktné myši s nízkym profilom – MX Anywhere 3 a MX Anywhere 3 for Mac, určené pre náročných tvorcov obsahu, vývojárov a pre všetkých, čo chcú výkon, mobilitu a komfort všade, kde potrebujú pracovať. Myš dokáže snímať polohu prakticky na ľubovoľnom povrchu, vrátane skla, takže sa dá bez problémov prenášať medzi rôznymi pracoviskami, domovom a kanceláriou.

Vďaka novej generácii rolovacieho kolieska MagSpeed môžete s MX Anywhere 3 ticho prechádzať obsah obrazovky a automaticky prepínať medzi krokovaním s maximálnou presnosťou a rýchloposuvom až 1 000 riadkov za sekundu.


Myš MX Anywhere 3 komunikuje bezdrôtovo do vzdialenosti až 10 metrov a je vybavená USB-C konektorom na rýchle nabíjanie. Pri plnom nabití vydrží až 70 dní prevádzky (len minútové rýchle dobíjanie postačí až na tri hodiny práce). Pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth alebo dodávaného Unifying USB prijímaču ju môžete pripojiť až k trom zariadeniam a prepínať medzi nimi stlačením jediného tlačidla.

Pre urýchlenie práce si môžete prispôsobiť nastavenie MX Anywhere 3 podľa svojich preferencií alebo využiť preddefinované profily pre konkrétne aplikácie. Keď k MX Anywhere 3 pridáte ešte klávesnicu MX Keys, získate ideálny set, s ktorým zvládnete naozaj všetko, čo potrebujete.

Kompatibilita

Myš MX Anywhere 3 pracuje pod systémami Windows, MacOS, iPadOS, ChromeOS a Linux. Verzia myši MX Anywhere 3 for Mac je optimalizovaná pre MacOS a je kompatibilná s iPadom. Dodáva sa s nabíjacím káblom pre Mac s USB-C konektormi.

Cena a dostupnosť

Logitech MX Anywhere 3 a MX Anywhere 3 for Mac budú v predaji na Slovensku a v Českej republike u vybraných maloobchodných predajcov od septembra 2020. Obe myši sa dodávajú v svetlo sivej farbe a MX Anywhere 3 je k dispozícii ešte aj v ružovej a grafitovej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena myší MX Anywhere 3 a MX Anywhere 3 for Mac je 92,99 €. Pre získanie ďalších informácií navštívte prosím Logitech.com, náš blog alebo sa k nám pripojte na sieti Pinterest, Facebook, Instagram a Twitter.

O spoločnosti Logitech

Logitech navrhuje a vytvára produkty, ktoré majú miesto v každodennej interakcii ľudí s digitálnymi technológiami. Pred viac ako 35 rokmi začala spoločnosť Logitech prepájať ľudí pomocou počítačov a teraz jej produkty ľudí spájajú aj prostredníctvom hudby, počítačových hier, videí. Medzi značky spoločnosti Logitech patria Logitech, Logitech G, Astro Gaming, Ultimate Ears, Jaybird a Blue Microphones.

Spoločnosť Logitech International bola založená v roku 1981 a je registrovaná vo Švajčiarsku; jej akcie sa obchodujú na švajčiarskej burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americkej burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Viac informácií o spoločnosti Logitech môžete získať na webových stránkach www.logitech.com, firemnom blogu, Facebooku alebo na Twitteri s hashtagom @Logitech.

Logitech a ďalšie značky Logitech sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti Logitech Europe S.A. a/alebo jej pridružených spoločností v Spojených štátoch a ďalších krajinách. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. Viac informácií o spoločnosti Logitech a jej produktoch môžete získať na webových stránkach spoločnosti na adrese www.logitech.com.

(LOGIIR)

Žiadny ďalší článok