Nová odolná kamera do prísne strážených priestorov

odolná kamera

Spoločnosť Axis Communications predstavila robustnú IP kameru AXIS Q9216-SLV so širokým uhlom záberu určenú na montáž do rohov. Je navrhnutá tak, aby žiadne miesto nezostalo bez dohľadu. Poskytuje ostrý kvalitný obraz s rozlíšením 4 Mpx a funkciu WDR pre jasné prekreslenie záberov z tmavších miest, alebo naopak presvetlených oblasti. K dispozícii je v bielom prevedení alebo v elegantnej nerezovej úprave.

Axis predstavuje najflexibilnejšie, nositeľné kamery na tele

AXIS Q9216-SLV je odolná kamera určená do priestorov, ako sú napríklad väznice. Je robustná a odolná voči prípadným pokusom o poškodenie.

Odolná kamera s montážou do rohov

AXIS Q9216-SLV je sieťová kamera odolná voči vandalizmu. Radí sa do triedy IK10+/IP66 a je ideálna na inštalácie vyžadujúce vysokú úroveň bezpečnosti, napríklad vo väzniciach a psychiatrických zariadeniach, kde môže pomôcť zabrániť sebapoškodzovaniu. Vybavená je neviditeľným 940 nm infračerveným prísvitom a diskrétnym polygonálnym maskovaním vybraných oblastí na zabezpečenie súkromia ubytovaných osôb. Údržbu nerezového krytu uľahčuje konštrukcia triedy IP66 a IP6k9k, umožňujúca umývanie prúdom vody pod vysokým tlakom. Pre dôkladnejšie čistenie sa dá dvojdielny predný kryt ľahko demontovať.

Medzi jej dôležité vlastnosti patrí:

  • robustná konštrukcia s ochranou proti zraneniu (IK10)
  • rohová kamera bez slepých miest
  • WDR a neviditeľný IR prísvit (940 nm)
  • jednoduchá inštalácia
  • kompresná technológia Zipstream podporujúca kodeky H.264 a H.265

Táto kamera ponúka technológiu Axis Zipstream s podporou kodekov H.264 i H.265, ktorá výrazne znižuje požiadavky na šírku pásma a kapacitu dátových úložísk. Podpísaný firmware a modul TPM (Trusted Platform Module, certifikácia FIPS 140-2 úrovne 2) navyše pomáhajú zabrániť neoprávnenému prístupu a chránia celý systém.

Kamera bude k dispozícii prostredníctvom distribučných kanálov Axis v 2. kvartáli 2020.

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis vytvára inteligentnejší a bezpečnejší svet s pomocou sieťových riešení, ktoré otvárajú prístup k lepšiemu zabezpečeniu a k novým spôsobom podnikania. Axis ako líder v oblasti sieťového videa ponúka produkty a služby videomonitorovacia a analýzy videa, riadenia prístupu a zvukových systémov. Spoločnosť Axis má vyše 3 000 zamestnancov vo viac ako 50 krajinách a pri poskytovaní klientskych riešení spolupracuje s globálnou sieťou partnerov. Spoločnosť Axis bola založená v roku 1984 a sídli vo švédskom Lunde. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na našej webovej stránke www.axis.com.

Tags from the story
, , ,
Written By
More from redakcia

Samsung predstavuje úžasný nový smartfón Galaxy J6

Spoločnosť Samsung Electronics Co. Ltd. dnes predstavila najnovší prírastok do rodiny smartfónov...
Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *