Spoločnosť Western Digital (NASDAQ: WDC) spolupracuje s tvorcami hry Call of Duty na originálnom vzhľade troch vysoko výkonných produktov z radu WD_BLACK a prináša hráčom tri disky v špeciálnej edícii v dizajne Call of Duty: Black Ops Cold War a navyše pridáva bonusové body do hry. Tri vyššie zmienené produkty sú: Externé disky WD_BLACK P10 Game Drive a WD_BLACK P50 Game Drive SSD a nedávno uvedený interný SSD disk WD_BLACK SN850 NVMe s technológiou PCIe Gen4.

WD My Passport SSD je mimoriadne rýchly externý disk

„S tým, ako uvádzame nachádzajúcu generáciu radu Black Ops, chceme si byť istí, že naši fanúšikovia budú mať z hrania ten najlepší zážitok,” hovorí Ander Nickell, globálny riaditeľ pre značkovú spoluprácu a integrovaný marketing spoločnosti Activision, a dodáva: „Produktový rad WD_BLACK spoločnosti Western Digital je vytvorený pre hráčov hier a spoločne veríme, že naši fanúšikovia budú nadšení z nových diskov rovnako tak, ako sme nadšení my.”

Do novej špeciálnej edície patria:

Špeciálna edícia disku WD_BLACK P10 Call of Duty: Black Ops Cold War

Externý disk WD_BLACK P10 Game Drive je vytvorený špeciálne pre hráčov, ktorí hľadajú, ako rozšíriť možnosti svojej kompatibilnej hernej konzoly alebo PC a ako uložiť svoju knižnicu herných titulov do ľahko prenosného úložiska. Spoločne s nákupom tohoto disku získa hráč poukaz na 1 100 bonusových bodov Call of Duty, ktoré môžu byť vymenené za herné prvky v priebehu hry. Tento špeciálny disk bude dostupný v kapacite 2 TB za doporučenú koncovú cenu 134 EUR. Ďalšie informácie o tomto produkte nájdete na Western Digital store. Disk bude dostupný prostredníctvom vybraných predajcov a distribútorov začiatkom decembra 2020.

Špeciálna edícia SSD disku WD_BLACK P50 Call of Duty: Black Ops Cold War

Externý SSD disk WD_BLACK P50 Game Drive poskytuje počítačom a kompatibilným konzolám vysoké rýchlosti načítania. Hráči strávia menej času čakaním na návrat do hry, a získajú tak viac času na hru samotnú. Hráči, ktorí si zakúpia tento disk, získajú navyše poukaz na 2 400 bonusových bodov Call of Duty, ktoré môžu byť vymenené za herné prvky v priebehu hry. Tento nový špeciálny disk bude dostupný v kapacite 1 TB za doporučenú koncovú cenu 308 EUR. Ďalšie informácie o tomto produkte nájdete na Western Digital store. Disk bude dostupný prostredníctvom vybraných predajcov a distribútorov začiatkom decembra 2020.

Špeciálna edícia SSD disku (1TB) WD_BLACK SN850 NVMe Call of Duty: Black Ops Cold War

Tento vysoko výkonný interný SSD disk budúcej generácie znižuje dobu načítania hier a prenáša súbory rýchlejšie než predchádzajúca generácia. Interný SSD disk WD_BLACK SN850 NVMe má v základe technológiu novej generácie PCIe Gen4, zabezpečuje plynulejšie načítanie aplikácie a umožňuje používateľom rýchle bootovanie systému a hier. Súčasťou nákupu je aj poukaz na 2 400 bonusových bodov Call of Duty, ktoré môžu byť vymenené za herné prvky v priebehu hry. Tento špeciálny disk bude dostupný vo verzii bez chladiča a v kapacite 1 TB. Doporučená koncová cena je 253 EUR. Ďalšie informácie o tomto produkte nájdete na Western Digital store. Disk bude dostupný prostredníctvom vybraných predajcov a distribútorov začiatkom decembra 2020.


Pre viac o nových produktoch a rade WD_BLACK navštívte www.WDBLACK.com.

O spoločnosti Western Digital

Western Digital vytvára ideálne prostredie pre dáta. Ako líder v oblasti dátovej infraštruktúry spoločnosť podporuje potrebné inovácie, ktoré pomáhajú zákazníkom zaznamenávať a uchovávať stále rastúci objem dát v ich diverzite, a taktiež ponúka možnosť k uloženým dátam ľahko pristupovať a transformovať ich. Kdekoľvek sa dáta nachádzajú, od pokročilých dátových centier cez mobilné senzory až po osobné zariadenia, špičkové riešenia Western Digital poskytujú nástroje, ako využiť všetky možností dát. Datacentrické riešenia spoločnosti Western Digital sú na trhu dostupné pod značkami Western Digital, G-Technology, SanDisk a WD.

Žiadny ďalší článok