Spoločnosť Logitech ohlásila najnovšie prírastky do svojho prémiového radu MX – myš Logitech MX Master 3 a klávesnicu Logitech MX Keys. Obe zariadenia majú samé o sebe špičkové parametre, ich prednosti však vyniknú najmä keď sa použijú spoločne. Prinášajú spoľahlivosť a výkon, ktoré zmenia spôsob vašej práce. Myš MX Master 3, navrhnutá a vyrobená vo Švajčiarsku, ponúka veľmi rýchle a presné rolovanie pomocou úplne nového rolovacieho kolieska MagSpeed. Vďaka jeho elektromagnetickému mechanizmu umožňuje MX Master 3 ticho prechádzať tisíce riadkov v priebehu sekúnd. Klávesnica MX Keys s technológiou Perfect Stroke má klávesy s nízkym profilom a vynikajúcu hmatovú odozvou pre komfortné písanie.

Tweetujte: Master je späť! @Logitech ohlásil myš MX Master 3 a klávesnicu MX Keys podporujúce maximálnu produktivitu pre maximálne pracovné výkony. Viac info na: https://blog.logitech.com/2019/09/03/logitech-re-invents-its-wheel-to-deliver-the-ultimate-experience-for-productivity

„Naše najnovšie vlajkové produkty sú určené pre pokročilých používateľov, ako sú softvéroví vývojári, inžinieri alebo návrhári, ktorí chcú byť produktívnejší a potrebujú pracovať so svojím digitálnym obsahom rýchlosťou myšlienky,“ povedala Delphine Donne-Crocková, generálna riaditeľka pre kreativitu a produktivitu v spoločnosti Logitech . „Koliesko MagSpeed u myši MX Master 3 je naše najrýchlejšie, najtichšie a najdokonalejšie rolovacie koliesko. Klávesnica MX Keys ponúka to najpohodlnejšie písanie na klávesoch s nízkym profilom, aké vám môžeme poskytnúť, aby ste dokázali pracovať tak dlho, ako potrebujete. Spoločné použitie týchto prvotriednych výkonných nástrojov znamená dokonalé riešenie pre váš počítač.“

Myš Logitech MX Master 3

Pokročilá bezdrôtová myš Logitech MX Master 3 bola navrhnutá s dôrazom na rýchlosť a presnosť. Jej starostlivo vymodelovaný tvar je dostatočne pohodlný aj pre dlhé pracovné dni a znižuje námahu vašej ruky a zápästia. Okrem možností prispôsobenia ponúkaných prostredníctvom Logitech Options™ sú k dispozícii aj prednastavené profily pre obľúbené softvérové aplikácie. Myš je vybavená veľmi presným senzorom Logitech MX Darkfield™ s rozlíšením 4 000 DPI, ktorý dokáže pracovať na ľubovoľnom povrchu vrátane skla. Batéria vydrží pri plnom nabití až 70 dní a už po trojminútovom rýchlom dobíjaní zvládne celodennú prevádzku.

Klávesnica Logitech MX Keys

Pokročilá bezdrôtová klávesnice Logitech MX Keys s plynulým stiskom kláves a presnou hmatovou odozvou dokáže spríjemniť písanie i veľmi dlhých textov. Funkcia inteligentného podsvietenia kláves detekuje vaše ruky a automaticky zapína a nastavuje úroveň podsvietenia podľa svetelných podmienok v miestnosti. Vie sa aj vypnúť keď klávesnicu nepoužívate, aby sa šetrila energia batérie a obmedzilo sa rozptyľovanie pozornosti. K verzii Logitech MX Keys Plus je k dispozícii aj mäkká, odolná a odnímateľná opierka rúk, ktorá prináša ešte väčší komfort pri práci.

MX Master 3 + MX Keys = sila synergie

Logitech MX Master 3 a MX Keys sú kompatibilné s platformami Windows, MacOS a najobľúbenejšími linuxovými distribúciami. Myš i klávesnica podporujú technológiu Logitech Flow™ pre jednoduché a rýchle prepínanie ovládania medzi troma počítačmi s Windows alebo MacOS súčasne. Medzi počítačmi a operačnými systémami môžete dokonca aj kopírovať a vkladať obsah, obrázky, či dokumenty. Logitech MX Master 3 a Logitech MX Keys boli vytvorené tak, aby ste s nimi vydržali dlhé hodiny používania, majú rýchle nabíjanie cez USB-C a špičkový dizajn. Vďaka svojim prednostiam sa stanú pýchou každého moderného počítačového pracoviska.

Cena a dostupnosť

Logitech MX Master 3 a Logitech MX Keys by mali byť k dispozícii na Slovensku a v Českej republike a v priebehu septembra za odporúčanú maloobchodnú cenu 109 euro za MX Master 3 a 109 euro za MX Keys. Dlaňová opierka MX Palm Rest sa predáva samostatne na Logitech.com a Amazon.com za 19 euro. Pre viac informácií prosím navštívte stránky Logitech.com, blog alebo sa k nám pripojte na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

O spoločnosti Logitech

Logitech navrhuje a vytvára produkty, ktoré majú miesto v každodennej interakcii ľudí s digitálnymi technológiami. Pred viac ako 35 rokmi začala spoločnosť Logitech prepájať ľudí pomocou počítačov a teraz jej produkty ľudí spájajú aj prostredníctvom hudby, počítačových hier, videí. Medzi značky spoločnosti Logitech patria Logitech, Logitech G, Astro GamingUltimate Ears, Jaybird a Blue Microphones. Spoločnosť Logitech International bola založená v roku 1981 a je registrovaná vo Švajčiarsku; jej akcie sa obchodujú na švajčiarskej burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americkej burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Viac informácií o spoločnosti Logitech môžete získať na webových stránkach www.logitech.com, firemnom blogu, Facebooku alebo na Twitteri s hashtagom @Logitech.

Logitech a ďalšie značky Logitech sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti Logitech Europe S.A. a/alebo jej pridružených spoločností v Spojených štátoch a ďalších krajinách. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. Viac informácií o spoločnosti Logitech a jej produktoch môžete získať na webových stránkach spoločnosti na adrese www.logitech.com.

Žiadny ďalší článok