Samsung Galaxy S10 – väčší displej, viac fotoaparátov aj možností!

Spoločnosť Samsung Electronics oslavuje desať rokov od uvedenia prvého telefónu Galaxy S do predaja a predstavuje nový rad prémiových smartfónov: Galaxy S10. Nový rad Galaxy S10 skladajúci sa z celkovo troch jedinečných zariadení bol navrhnutý s ohľadom na špecifické potreby dnešného trhu so smartfónmi, a umožňuje spotrebiteľom robiť viac vecí, ktoré sú pre nich dôležité.

Samsung Galaxy Fold – úplne nová kategória mobilných zariadení

Každé z týchto zariadení ponúka novú generáciu zážitkov v kategóriách, ktoré sú pre spotrebiteľov najdôležitejšie: revolučné inovácie týkajúce sa displeja, fotoaparátu a výkonu. Všetky smartfóny Galaxy S10 bude možné predobjednávať od 20. februára do 7. marca. K predobjednávkam smartfónov Galaxy S10 a S10+ zákazník dostane ako darček slúchadlá Galaxy Buds v hodnote 149 Eur.

Galaxy S10 je vyústením desiatich rokov inovácií. Bol navrhnutý pre tých, ktorí chcú prémiový smartfón s vysokým výkonom, a vytvára priestor pre novú generáciu mobilných zážitkov. Galaxy S10+ poteší najmä spotrebiteľov, ktorí sa uspokoja len s takým zariadením, ktoré je doslova naplnené funkciami, pretože posúva na novú úroveň prakticky všetky parametre – počínajúc displejom, cez fotoaparát až po výkon.

Galaxy S10e bol vytvorený pre tých, ktorí chcú získať všetky nevyhnutné atribúty prémiového smartfónu v kompaktnom prístroji s plochým displejom. Rad Galaxy S10 prichádza s úplne novým Dynamic AMOLED displejom, fotoaparátom novej generácie a inteligentne riadeným výkonom. Ponúka spotrebiteľom viac možností voľby a nastavuje v oblasti smartfónov nový štandard.

Infiniti-O displej s ultrazvukým snímačom odtlačkov prstov

Rad Galaxy S10 je vybavený doposiaľ najlepším displejom značky Samsung – celosvetovo prvým Dynamic AMOLED displejom. Displej prvého smartfónu s certifikáciou HDR10+ dokáže zobraziť digitálny obraz v živých farbách s dynamickým mapovaním tónov, takže uvidíte viac farebných odtieňov, ktoré zaručia jasný, realistický obraz. Dynamic AMOLED displej smartfónu Galaxy S10 získal taktiež certifikáciu VDE, ktorá potvrdzuje žiarivo jasné podanie farieb a dosahuje najvyšší kontrastný pomer, aký je na mobilnom zariadení k dispozícii, čo umožňuje zobraziť ešte hlbšiu čiernu a ešte jasnejšiu bielu.

Spoločnosť DisplayMate potvrdila, že celosvetovo najpresnejšie farebné podanie, aké bolo kedy mobilné zariadenie schopné ponúknuť, si vychutnáte aj na priamom slnečnom svetle. Dynamic AMOLED displej navyše vďaka technológii Eye Comfort, ktorá získala certifikáciu TÜV Rheinland, dokáže obmedziť množstvo modrého svetla bez toho, aby tým bola ovplyvnená kvalita obrazu alebo bez toho, aby bolo nutné používať filter.

Vďaka revolučnému konštrukčnému riešeniu bolo možné do otvoru v displeji Infinity-O smartfónu Galaxy S10 zabudovať celý rad senzorov a fotoaparát, takže máte k dispozícii maximum zobrazovacieho priestoru bez akýchkoľvek rušivých prvkov.

Dynamic AMOLED displej smartfónu Galaxy S10 obsahuje taktiež vôbec prvý vstavaný ultrazvukový snímač odtlačkov prstov, ktorý dokáže naskenovať 3D reliéf na brušku vášho prstu – teda nielen  zosnímať jeho 2D snímku – čo zlepšuje odolnosť proti pokusom podvrhnúť váš odtlačok prsta. Táto biometrická autentizácia novej generácie získala ako celosvetovo prvá certifikáciu od združenia FIDO pre biometrické komponenty a zaručuje vášmu zariadeniu bezpečnosť na úrovni trezoru, ktorý udrží vaše súkromie v bezpečí.

Fotoaparát profesionálnej kvality

Smartfón Galaxy S10 stavia na prvenstvách fotoaparátov v smartfónoch Samsung, ktoré prišli ako prvé s objektívmi s duálnymi pixelmi a variabilnou clonou, a predstavuje novú technológiu fotoaparátov a pokročilú inteligenciu, ktorá umožňuje jednoducho urobiť dychberúce fotografie a videá.

Inteligentné funkcie pre zvýšenie výkonu

Galaxy S10 bol vytvorený s použitím špičkového hardvéru a softvéru vyvinutého na základe strojového učenia, ktoré odvedú väčšinu driny za vás bez toho, aby ste sa museli s čímkoľvek namáhať. Vďaka úplne novej podpore technológie bezdrôtové zdieľanie energie s inými zariadeniami, výkonovým zlepšením založeným na umelej inteligencii a inteligentnej Wi-Fi 6 je Galaxy S10 skrz naskrz doposiaľ najinteligentnejším zariadením značky Samsung.

Základný a nadštandardný ekosystém Galaxy

Galaxy S10 ponúka všetko, čo od radu Galaxy S očakávate, a ešte niečo navyše – vrátane rýchleho bezdrôtového nabíjania Fast Wireless Charging 2.0, odolnosti voči vode a prachu s krytím IP68, procesoru novej generácie a služieb spoločnosti Samsung ako Bixby, Samsung Health a Samsung DeX. Získate najväčšiu úložnú kapacitu, aká je v ktoromkoľvek zariadení Galaxy k dispozícii, a to 1 TB interného úložiska s možnosťou jeho rozšírenia až na 1,5 TB prostredníctvom karty MicroSD s kapacitou 512 GB.

Dostupnosť a predobjednávka smartfónov Galaxy S10

Smartfóny Galaxy S10, Galaxy S10+ a Galaxy S10e budú k dispozícii v bielom, čiernom, zelenom a žltom prevedení. Galaxy S10+ bude taktiež k dispozícii v úplne novom keramickom prevedení farby: Ceramic čierna.

Smartfóny Galaxy S10, Galaxy S10+ a Galaxy S10e budú k dispozícii v kamenných a internetových obchodoch na vybraných trhoch od 8. marca 2019. Ceny začínajú od 899 Eur za Galaxy S10, 999 Eur za Galaxy S10+ a 749 Eur za Galaxy S10e. Prijímanie predobjednávok smartfónov Galaxy S10, Galaxy S10+ a Galaxy S10e začne 20. februára 2019. Pre obdobie predobjednávok (20. 2. až 7. 3.) ponúka Samsung k modelom Galaxy S10 alebo S10+ možnosť získať zdarma bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds (v hodnote 149 Eur). Viac informácií o akcii sa dozviete na www.samsung.sk/predobjednavky.

Vymeňte starý za nový!

Znížte si cenu nového Samsung Galaxy S10 odpredajom vášho starého zariadenia. Viac informácií nájdete na www.novysamsung.sk.

Prémiový servis MojeGalaxy

Pre majiteľov nových smartfónov Galaxy S10 bude k dispozícii aj služba MojeGalaxy. Ta poskytuje možnosť spojiť sa s operátorom, ktorý poskytne informácie o nastavení smartfónu, návode na používanie či reklamácii. Telefónne číslo 0800 66 53 77 je k dispozícii od pondelka do soboty od 8:00 – 20:00 a v nedeľu od 8:00 – 18:00 hod. Služba ďalej slúži aj v prípade poruchy, kedy je možné si zaistiť osobné vyzdvihnutie smartfónu na zadanej adrese. Prostredníctvom infolinky si zákazník dohodne čas a miesto vyzdvihnutia. Po dobu opravy bude mať zákazník zapožičaný náhradný smartfón rovnakého typu.

Veľkou výhodou MojeGalaxy sú aj opravy na počkanie pri osobnej návšteve servisu. V prípade, že to umožňuje charakter poruchy a servis má náhradný diel, tak celá oprava bude trvať menej než hodinu. Táto služba funguje v Bratislave (Samsung Plaza, Avion Shopping park) a Žiline (Zákaznícke centrum Samsung Plaza Žilina, Pribinova).

Všetky služby v rámci MojeGalaxy sú pre zákazníkov k dispozícii platené aj mimo záručnú dobu a najnovšie je tomu tak aj pre firemných zákazníkov. Ďalšie informácie o službe MojeGalaxy sú k dispozícii na samsung.com/sk/mojegalaxy/.

Ďalšie informácie o smartfóne Galaxy S10 získate na internetových stránkach samsungmobilepress.com, news.samsung.com/galaxy nebo samsung.com/galaxy.

* Všetky funkcie, vlastnosti, špecifikácie a ďalšie informácie, ktoré sú v tomto dokumente uvedené a týkajú sa výrobkov, okrem iného vrátane informácií o výhodách, dizajne, cene, súčiastkach, výkone, dostupnosť a funkciách výrobku, sa môžu bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť.

O spoločnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inšpiruje svet a tvorí budúcnosť svojimi transformačnými myšlienkami a technológiami. Spoločnosť novo definuje svet televízorov, smartfónov, tabletov, nositeľných inteligentných zariadení a digitálnych spotrebičov, sieťových a pamäťových prvkov, LSI systémov, polovodičov a LED displejov. Pre najnovšie informácie navštívte Samsung Newsroom na adrese: http://news.samsung.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search