LG uvádza na trh práčku s optimálnym praním a technológiou AI DD

práčka

Spoločnosť LG Electronics (LG) uvádza na trh najnovšiu spredu plnenú práčku s ešte lepšími pracími výsledkami. S novou technológiou Artificial Intelligence Direct Drive (AI DD) s funkciou automatického učenia, poskytuje tento model dôkladnú, ale zároveň jemnú starostlivosť. AI DD určí vlastnosti a objem pre každú praciu várku, čím minimalizuje poškodenie akejkoľvek textílie. Navyše vďaka vylepšenej technológii TurboWash 360 sú pracie cykly dokončené v kratšom čase, šetria viac energie a chránia oblečenie proti poškodeniu.

Nová americká chladnička LG dokáže udržať čerstvosť potravín dlhšie

Nové práčky s vylepšeným Direct Drive motorom nastavili latku v starostlivosti o textílie poriadne vysoko. Vďaka automatickému učeniu, ktoré čerpá z obrovského množstva dát zhromaždených spoločnosťou LG, umožňuje AI DD jemne vyladiť pracie programy, automaticky detekovať hmotnosť bielizne a presne zhodnotiť mäkkosť tkaniny. To zaručí mimoriadne výsledky počas každého prania. Navyše práčka znižuje možnosť poškodenia textilu až o 18 percent, čím sa predlžuje životnosť obľúbených kúskov oblečenia.

Vďaka technológii TurboWash 360 poskytuje práčka komfort rýchleho prania, ktoré trvá iba 39 minút. To je o 34 % menej ako u bežných modelov, disponujúcich funkciou TurboWash. Pomocou trysiek práčka rozprašuje zmes vody a pracieho prostriedku v štyroch rôznych smeroch tak, aby bolo oblečenie naozaj perfektne čisté. Steam + (Steam Plus) dopĺňa toto komplexné riešenie neutralizovaním až 99,9% alergénov, a to pomocou špeciálneho pracieho cyklu “Pre alergikov”. Funkcia “Redukcia pokrčenia” odstraňuje až 30 % nežiaducich záhybov.

Nový model demonštruje záväzok spoločnosti LG vytvárať praktické a užívateľsky prívetivé funkcie. Odolná a spoľahlivá práčka sa môže pochváliť energetickým hodnotením až A +++ – 50% a 10-ročnou zárukou na motor. Spojenie so SmartThinQ posúva mieru užívateľského pohodlia ešte o triedu vyššie. Aplikácia totiž umožňuje užívateľom sledovať či vzdialene ovládať práčku priamo zo svojho smartfónu. Okrem toho možno nový model práčky s predným plnením ľahko premeniť na TWINWash. Stačí iba do spodnej časti práčky umiestniť LG MiniWash, a v okamihu možno vyprať dve várky bielizne súčasne. Zjednodušiť život si môžete aj vďaka LG setu práčky a sušičky. Získate tak ideálny pár s dvojitou úsporou.

“Naša nová spredu plnená práčka s revolučným AI DD ponúka pranie na mieru, ktoré mnohonásobne zlepšuje finálnu pracie výsledky a celkový užívateľský dojem,” uviedol Song Dae-hyun, prezident spoločnosti LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company. “Vďaka automatickému učeniu umelej inteligencie, ktoré zaisťuje šetrnú starostlivosť o textílie a lepší výkon práčky, uľahčuje náš najnovší model život spotrebiteľom a zároveň je dôkazom nášho vedúceho postavenia v odbore. “

O spoločnosti LG Electronics

Spoločnosť LG Electronics Inc. je globálnym inovátorom v oblasti technológií a výroby, s pôsobnosťou na 140 miestach a s viac ako 70 000 pracovníkov po celom svete. S celosvetovým obratom v roku 2018 vo výške 54,4 miliárd dolárov, sa LG skladá z piatich spoločností – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions a Business Solutions. Spoločnosť LG je popredným svetovým výrobcom televízorov, chladničiek, klimatizácií, práčok a mobilných zariadení, vrátane prémiových produktov LG SIGNATURE a LG ThinQ s umelou inteligenciou. Najnovšie správy spoločnosti LG nájdete na adrese www.LGnewsroom.com

Written By
More from redakcia

Prichádza HP Elite Dragonfly – vážka medzi notebookmi

Spoločnosť HP Inc. predstavila notebook HP Elite Dragonfly, ultraľahký notebook vo váhovej...
Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *