Vysávač 3 v 1 sa dostane do každého kúta na strope i pod skriňou

vysávač

Nemecká prémiová značka Miele uvádza tohtoročnú novinku. Ide o prvý akumulátorový vysávač tejto značky, ktorý ponúka užívateľom maximálnu flexibilitu, výkonnosť a komfort.


Vysávač Triflex HX1 je koncept spotrebiča 3 v 1. Užívateľom ponúka pohodlie a komfort presne podľa požiadaviek, ktoré sa počas upratovania v domácnosti vyskytnú. Jednotka PowerUnit, ktorá sa skladá z motora, akumulátora a odpadovej nádoby, sa dá umiestniť tromi rôznymi spôsobmi podľa toho, v akom režime sa vysávač používa:

  • Komfortný režim – Ide o ľahké a pohodlné vysávanie veľkých plôch ako sú chodby či priestranné miestnosti, vtedy sa PowerUnit nachádza v spodnej časti. Na malé prestávky počas vysávania je vysávač vybavený funkciou odstavenia. vysávania je vysávač vybavený funkciou odstavenia.
  • Flexibilný režim – Je jedno, či vysávate pod nízkym nábytkom alebo chcete strop zbaviť prachu – vďaka jednotke PowerUnit umiestnenej hore spotrebič ponúka rozmanité možnosti využitia. S vysávačom sa tak celkom jednoducho dostanete pod postele či skrine pre dokonalú čistotu vášho domova.
  • Kompaktný režim – Poskytuje veľmi jednoduchú a rýchlu manipuláciu s vysávačom. Na jednotku Powerunit nainštalujete malú kefu a povysávate omrvinky z gauča alebo ho využijete v aute či pri čistení klávesnice. Efektívne čistenie za minimum času.

Hygiena a čistota na prvom mieste

Vysávač Triflex je bezvreckový, takže jeho používaním nevytvoríte žiaden ďalší odpad, a zároveň ušetríte na kupovaní náhradných vreciek. Ak bude zásobník na prach plný, vďaka funkcii Twist2open ho jedným pohybom ruky otvoríte a obsah stačí už iba vysypať do koša. Miele dbá na maximálnu čistotu a hygienu v domácnosti, preto je aj tento vysávač vybavený špeciálnym HEPA filtrom, ktorý zachytí až 99,999 % mikroskopických čiastočiek a alergénov. Tie sa nebudú ďalšej šíriť v okolitom vzduchu v domácnosti a alergici tak budú menej zaťažení peľom a prachom.

Špičková kvalita a technológia

Nemecká kvalita Miele zabezpečuje životnosť produktu minimálne na 10 rokov. Vysávač ponúka mimoriadne čistiace výsledky vďaka technológii Vortex. Vzduchové vedenie prístroja s dobrým prúdením zabezpečuje extrémne vysoký sací výkon. Vďaka tomu rýchlo a bez problémov povysávate akékoľvek nečistoty. Technológia Vortex zabraňuje stratám pri prúdení, a tak je vysávač Miele Triflex HX1 rovnako výkonný ako bežné vysávače. Keďže vysávač funguje na akumulátor, počas upratovania vám nebudú zavadzať žiadne káble a na jedno nabitie vydrží bez problémov až do 120 minút.

O spoločnosti Miele

Spoločnosť Miele je na trhu 120 rokov. Jej príbeh sa začal písať v roku 1899 v nemeckom Herzebrocku; v tom čase sa značka špecializovala na výrobu odstrediviek mlieka a jej filozofiou sa stalo motto „Immer besser“ (Vždy lepší). Dnes sa Miele zameriava na výrobu prémiových spotrebičov do domácností, ale aj profesionálnych prevádzok či medicínskych zariadení Miele Professional. Svojim zákazníkom ponúka kvalitné výrobky so zreteľom na životnosť, výkon, komfort pri obsluhe, energetickú účinnosť, dizajn a servis. Víziou spoločnosti Miele je stať sa najdôveryhodnejšou značkou sveta. Miele má v súčasnosti zastúpenie v 47 krajinách prostredníctvom vlastných odbytových spoločností a v ďalších 50 krajinách je zastúpená importérmi. Pracuje pre ňu vyše 20-tisíc zamestnancov po celom svete. Ak sa chcete dozvedieť viac o značke Miele, navštívte stránku www.miele.sk.

Written By
More from redakcia

Samsung Galaxy Tab S6: tablet, ktorý zvyšuje kreativitu a produktivitu

Spoločnosť Samsung Electronics predstavila Galaxy Tab S6 – nový tablet, ktorý ľuďom...
Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *